بنر موبایل ارزان سرای همکار عمده
پشتیبانی : 02188227827-88226487-021 – 88228724-021 – 09198042826
ولیعصر / چهاراه طالقانی مجتمع نور / طبقه 1 تجاری / واحد 9145-9148
صفحه اصلی / سوالات متداول

سوالات متداول

 دوست دارم از خرید کنم، اما هنوز کاملاً به خرید اینترنتی اعتماد ندارم ؟

پاسخ: علاوه بر سابقه ، تجربه و محتوای غنی وب سایت ما ، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد.


آیا می‌توانم برای شخص دیگری از خرید کنم و سفارش تحویل آن شخص شود؟

پاسخ: بله، پس از انتخاب کالاهای موردنظر و اضافه کردن آنها به سبد خرید، ثبت سفارش در مرحله بعد ” انتخاب آدرس”، شما می‌توانید با انتخاب گزینه “افزودن آدرس جدید” آدرس و مشخصات تحویل گیرنده سفارش را وارد کنید. توجه داشته باشید که اگر مبلغ سفارش را اینترنتی پرداخت کنید، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

آیا کالاهای شما  آماده استفاده هستند یا باید برای تامین آن منتظر بمانیم ؟

پاسخ: بله تمامی کالاهایی که در سایت موجودی دارند در انبار ما موجود می باشد و پس از سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال خواهد شد .

در صورتی که کالایی که مورد نظر شماست در سایت ما موجود نباشد با پشتیبان سایت تماس گرفته و در مورد امکان موجود شدن کالا در آینده سوال بفرمایید .


برای انتخاب و خرید کالا در سایت نیاز به مشاوره دارم، راهی وجود دارد که در تصمیم‏ گیری به من کمک کند؟”

پاسخ: کارشناسان ما آماده پاسخ دادن به سوالات شما عزیزان هستند .


آیا ممکن است کالایی را که سفارش می‏‌دهم موجود نباشد؟

پاسخ: ممکن است این اتفاق پیش بیاید و در این صورت برای تغییر سفارش و یا عودت مبلغ  با شما تماس گرفته خواهد شد.

 پیش از خرید اسپیکر ، چگونه می‏‌توانم آنرا تست کنم ؟ 

پاسخ: برای خرید اسپیکر اگر ساکن تهران هستید می توانید به صورت حضوری تشریف آورده و مشخصات و کیفیت اسپیکر مورد نظر را تست نمایید .

اگر امکان مراجعه حضوری برای شما وجود ندارد می توانید از کارشناس بخواهید که ویدئو تست صدا و بررسی اسپیکر را در اختیار شما قرار دهد .