صفحه اصلی / مقالات / نحوه اتصال درام برقی به بلندگو

نحوه اتصال درام برقی به بلندگو

مقاله نحوه اتصال درام برقی به بلندگوراهنمای مفید برای اتصال درام الکتریک به بلندگو

طبل همیشه یکی از محبوب ترین سازها در جهان بوده است. این به ویژه در مورد موسیقی راک صادق است. مجموعه درام برقی جزو محبوب ترین سازها است اما معمولاً نواختن آن سخت است. این جایی است که بلندگوها وارد می شوند.

اگر می خواهید بتوانید درام ها را بدون نصب تجهیزات گران قیمت بنوازید، سعی کنید بلندگوها را به پد درام ست خود متصل کنید. این مقاله به شما یاد می دهد که چگونه این کار را با استفاده از یک بلندگوی معمولی که از باتری تغذیه می شود انجام دهید.

فهرست مطالب

1 مزایای بلندگو برای درام
2 نحوه اتصال درام برقی به بلندگو
3 نحوه تنظیم بلندگو بر روی درام
4 نتیجه گیری
5 پرسش متداول
5.1 آیا برای درام های الکتریکی به تقویت کننده نیاز دارید؟
5.2 درام های الکتریکی را به چه چیزی وصل می کنید؟
5.3 آیا می توانید درام الکترونیکی را از طریق آمپلی فایر گیتار بنوازید؟
5.4 چه مقدار فضا برای درام کیت الکترونیکی نیاز دارید؟

مزایای بلندگو برای درام

اتصال درام برقی به بلندگو مزایای زیادی دارد. اول، شما قادر خواهید بود صدای خود را به طور موثرتری پخش کنید. این بدان معنی است که شما قادر خواهید بود صدای درام های خود را بهتر بشنوید و قادر خواهید بود آنها را با وضوح بیشتری در میکس بنوازید. همچنین می توانید صدای خود را بلند تر پخش کنید. این بدان معنی است که شما قادر خواهید بود درام های خود را در فضاهای بزرگتر بنوازید.

بیشتر بخوانید: تفاوت صدای مونو و استریو در چیست؟

علاوه بر این، هنگام پخش زنده می توانید صدای درام ها را بهتر بشنوید. به شما این امکان را می دهد که بهتر بازی کنید و عملکرد حرفه ای تری داشته باشید. همچنین اتصال درام برقی به بلندگو مزایای زیادی دارد. شما قادر خواهید بود درام خود را بدون مزاحمت اطرافیان خود بنوازید.

این بدان معنی است که شما می توانید درام های خود را در مکان های بیشتری بدون مشکل بنوازید. شما همچنین قادر خواهید بود درام خود را بدون جلب توجه و در یک گوشه بنوازید و این بلندگو است که صدا را به همه جا پخش می کند و به شما این امکان را می دهد که در مکان هایی که نواختن دشوار است، درام خود را بنوازید.

نحوه اتصال درام برقی به بلندگو

در زیر راهنمای گام به گام نحوه اتصال درام برقی به بلندگوها آورده شده است.

خروجی درام را به ورودی بلندگو وصل کنید.
اسپیکر را به منبع تغذیه وصل کنید.
منبع تغذیه را به زمین درام وصل کنید.
زمین درام را به زمین بلندگو وصل کنید.
ورودی درام را به خروجی بلندگو وصل کنید.
خروجی بلندگو را به خروجی آمپلی فایر وصل کنید.
خروجی تقویت کننده را به ورودی وصل کنید.
ورودی آمپلی فایر را به ورودی منبع تغذیه وصل کنید.

نحوه نصب بلندگو بر روی درام

برای اتصال بلندگوهای درام برقی به بلندگوهای سیستم صدای فراگیر ابتدا باید بلندگوهای سیستم صدای فراگیر را به آمپر درام متصل کنید.

بلندگوهای سیستم صدای فراگیر را با استفاده از سیم بلندگو به آمپر وصل کنید. در مرحله بعد، باید بلندگوهای درام را به بلندگوهای سیستم صدای فراگیر وصل کنید.

بلندگوی سمت چپ درام را به بلندگوی چپ سیستم صدای فراگیر و بلندگوی سمت راست درام را به بلندگوی سمت راست سیستم صدای فراگیر وصل کنید. در نهایت باید سیم برق را از آمپر به درام وصل کنید.

نتیجه
راه های مختلفی برای اتصال درام های الکترونیکی به بلندگوها وجود دارد. بهترین و رایج ترین راه برای اتصال درام های الکترونیکی استفاده از دوشاخه استاندارد استریو است. می توانید از یک پلاگین استریو 1/8 اینچی، رایج ترین، یا 1/4 اینچی استفاده کنید. همچنین می توانید از کانکتورهای RCA که رایج ترین آنها هستند استفاده کنید. با این حال، اگر از کیت درام با کانکتور متفاوت استفاده می کنید، ممکن است نیاز به استفاده از کانکتور دیگری داشته باشید.

سوالات متداول

آیا برای درام برقی به تقویت کننده نیاز دارید؟
آره. اکثر درام کیت های الکتریکی برای تولید صدا نیاز به تقویت کننده با بلندگو دارند.

درام های برق را به چه چیزی وصل می کنید؟
کیت درام معمولاً به یک تقویت کننده باس، یک تقویت کننده صفحه کلید یا یک سیستم PA وصل می شود.

آیا می توانید درام الکترونیکی را از طریق آمپر گیتار بنوازی؟
بله، اکثر درام ست های الکترونیکی از صدای درام های آکوستیک استفاده می کنند.

چقدر فضا برای درام کیت الکترونیکی نیاز دارید؟
یک کیت درام الکترونیکی کوچک باید بتواند در یک اتاق کوچک جا شود، اما نه در یک اتاق بزرگ. یک کیت درام الکترونیکی بزرگ به فضایی نیاز دارد که بتواند افراد زیادی را در خود جای دهد.


همکار عمده مرجع فروش لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر و همچنین اسپیکر خانگی و اسپیکر بزرگ دوتایی می باشد، همکاران عزیز نیز میتوانند برای خرید اسپیکر و سایر کالاها به قیمت همکاری به قسمت خرید عمده مراجعه فرمایند و یا با مشاوران ما در تماس باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.