نمایش 1–16 از 17 نتیجه

محصولات برند hp یکی از شناخته ترین محصولات در لوازم جانبی و لپ تاپ هستند که سهمی از بازار لوازم دیجیتال ایران را در اختیار دارند

شرکت هیولت پاکارد (Hewlett-Packard)

که به HP شهرت دارد در سال 1939 توسط بیل هیولت و دیوی پاکارد در شهر پالوآلتو کالیفرنیای آمریکا تاسیس شد. شرکت اچ پی یک شرکت آمریکایی چند ملیتی در حوزه فناوری اطلاعات است.

این شرکت مجموعه ی وسیعی از اجزای سخت افزاری و نرم افزاری و خدمات مرتبط با مشتری، کسب و کارهای کوچک و متوسط (SMB ها) و سازمان های بزرگ که شامل بخش های مربوط به مشتریانِ دولتی، بهداشت و آموزش میشود را توسعه داده است.

HP از سال ۲۰۰۷ تا نیمه ی ۲۰۱۳ تولید کننده ی پیشروی کامپیوترهای شخصی در دنیا بود که بعد از آن برند لنوو از HP پیشی گرفت.

لپ تاپ های HP

لپ تاپ های HP سری های مختلفی دارد که هر کدام برای کاربر های مختلفی پیشنهاد می‌شود.
Pavilion
Envy
Spectre
Omen
Elite Book
Probook
ورک استیشن Zbook
سری Notebook
از مدل‌های این برند می‌باشد.

  • سری پاویلون، مطرح ترین مدل این برند در کشور ما می‌باشد که با توجه به قیمتی که دارد، برای امور روزمره و داشنجویی مناسب است.
  • سری اسپکتر اچ پی ، محصولات سبک و نازکی هستند که به عنوان اولترابوک های HP شناخته می‌شوند. که بسیاری از منتقدین، این مدل را رقیب مک می‌دانند.
  • لپ تاپ های سری انوی، هم سخت افزار نسبتا قوی دارند که بازار هدفشان کاربران حرفه ای می‌باشد، هم اینکه طراحی زیبایی دارند.
  • سری اومن HP به پردازنده مرکزی و پردازنده گرافیکی قدرتمندی مجهز شده است که باعث می‌شود این لپ تاپ، لپ تاپ مناسبی برای گیم باشد.
  • سری نوت بوک، برای امور روزمره و خانگی مناسب می‌باشد.
  • سری های الیت بوک و پروبوک، جزوه لپ تاپ های گران قیمت اچ پی به حساب می‌آید که بازار هدف آن، بیشتر مدیران بازار تجاری که نیاز به لپ تاپ دارند می‌باشد.

محصولات برند hp به صورت مستقیم، آنلاین، فروشندگان لوازم الکترونیک، خرده فروشی ها، شرکت های نرم افزاری و عمده فروشان تکنولوژیک به خانواده ها، شرکت های کوچک و متوسط و سازمان ها میفروشد. HP نیز برای محصولاتش خدمات و مشاوره هایی را در سرتاسر دنیا ارائه میدهد.

محصولات برند hp  در تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۵ بخش فروش کامپیوترهای شخصی و پرینترهایش را از بخش شرکت های تجاری و کسب و کارهای خدماتی اش جدا کرد

که این منجر به ایجاد دو شرکت معاملاتی به نام های HP Inc. و Hewlett Packard Enterprise شد.

در سال ۲۰۱۷ شرکت هیولت پاکارد خدمات شرکتی اش را به DXC Technology و قسمت نرم افزاری به نام Micro Focus تقسیم کرد.